Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaCEltik lisesiGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yurdum insanı

YazarMesaj
PaTRoN
Admin
Admin
PaTRoN

Erkek
Nerden? : Konya
Hobiler : Adminlik
Lakap : Kral Derler Ama
Takım : yurdum insanı 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Ruh hali : yurdum insanı Acili10
. :
urun=1;
sid=21356;Gaya Yamuk olmaz Olsanada Affedilmez
channel=24760;
banner=209;
kategori=49;
w=160;
h=600;
wmid=11531;
domain ="celtik.forum0.net";
tip="Banner";adsrv=1;jsai="14bc857edee749d4";

reklam
.:
yurdum insanı Img_left999/1000yurdum insanı Empty_bar_bleue  (999/1000)
..:
yurdum insanı Img_left800/1000yurdum insanı Empty_bar_bleue  (800/1000)
a: >
yurdum insanı Empty
MesajKonu: yurdum insanı   yurdum insanı Empty7/8/2008, 12:10

Manavdaki sebze
Geceleri çok sıcak olduğundan uyuyamıyorum. Ben de buna kendimce bir çözüm buldum. Kuaför salonlarında saça su sıkılan sprey şişelerinden aldım ve gece sıcaktan bunalınca yukardan püskürtüyorum, sanki yağmur yağıyormuş gibi oluyor ve bayağı bir serinliyorum. Elime ayağıma da püskürtünce onun serinliğinde biraz uyuyabiliyorum ama yanımda yatan sevgili kocam ertesi gün bu durumdan rahatsız olduğunu şöyle ifade ederek beni gülme krizlerine soktu: "Lütfen gece o suyu sadece kendine püskürt, yoksa kendimi manavdaki sebzeler gibi hissediyorum."

Rüzgar
Rüzgara karşı tükürmeyin. Rezil olmaktan bahsetmiyorum, makyajınızı mahvedebilir, uyarıyorum!

Teklif
Eski kocamla görüştüm. Bana, geleceğim garanti altında olsun diye önce sahip olduğu şirketin % 51'ini, bankada yüklü bir miktar nakdi, suskunluğumun ardından da, bundan sonraki yaşamını daha önceki hatalarını telafi etmeye adayacağını, karısına, evine ve çocuğuna sadık bir koca olmayı teklif etti. Bir adet köleye sahibim. Satıyorum, satıyorum, satıyorum, saattıııımm!

Karınca
Generalin ayağına arkadan basınca, onun da her insan gibi ayakkabısı çıkabiliyormuş, ben ise ufalıp kendimi karınca gibi hissederken o ayakkabı gözüme devrilmiş bir tank gibi gelebiliyormuş.

Güvenli sargı
Yemekteyken karısına; sevgilisini şikayet eden, akabinde makarna tenceresini kafasına yiyip sargılar içinde dolaşan amca; kendine güvenin doruk noktasındasın. Süpersin!
http://www.celtikforum.net.tc

yurdum insanı
1 sayfadaki 1 sayfası