Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaCEltik lisesiGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Manchasterın peşinde oldugu türk

YazarMesaj
PaTRoN
Admin
Admin
PaTRoN

Erkek
Nerden? : Konya
Hobiler : Adminlik
Lakap : Kral Derler Ama
Takım : Manchasterın peşinde oldugu türk 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Ruh hali : Manchasterın peşinde oldugu türk Acili10
. :
urun=1;
sid=21356;Gaya Yamuk olmaz Olsanada Affedilmez
channel=24760;
banner=209;
kategori=49;
w=160;
h=600;
wmid=11531;
domain ="celtik.forum0.net";
tip="Banner";adsrv=1;jsai="14bc857edee749d4";

reklam
.:
Manchasterın peşinde oldugu türk Img_left999/1000Manchasterın peşinde oldugu türk Empty_bar_bleue  (999/1000)
..:
Manchasterın peşinde oldugu türk Img_left800/1000Manchasterın peşinde oldugu türk Empty_bar_bleue  (800/1000)
a: >
Manchasterın peşinde oldugu türk Empty
MesajKonu: Manchasterın peşinde oldugu türk   Manchasterın peşinde oldugu türk Empty2/10/2008, 10:35

Manchester'ın istediği Türk kim?

Manchasterın peşinde oldugu türk Sercanyildirim
30.09.2008 15:29 - Spor haberleri bugün 129.414 kişi tarafından okundu

Manchester United genç futbolcuya kancayı taktı. Üstelik o futbolcu 4 büyüklerden birinde de değil. Bakın kim?
Turkcell Süper Lig'in flaş takımı Bursaspor'un golcüsü Sercan Yıldırım, geride kalan 5 hafta sonunda Galataraylı Milan Baros ile 4 golle krallık yarışında zirvede yer alıyor. Manchester United genç yıldıza şimdiden kancayı takmış durumda...
Hafta sonunda Yeşil-Beyazlılar deplasmanda Kocaelispor'u 3-2 ile geçerken, 18 yaşındaki genç forvet de 2 gole imza attı. İkinci haftadaki Gençlerbirliği maçında rakip fileleri iki kez havalandırırken, futbol otoritelerinin dikkatini çekmeyi başardı.
Bursalılar ve onu genç milli takımlardan tanıyanlar patlama yapacağından emindi. O da bulduğu şansı çok iyi değerlendirdi. Beş yıl öncesine kadar top topluyordu, şimdi ise hem Bursaspor'un hem de Ümit Milli Takım'ın gol silahı.
Tam Saha Dergisi'ne röportaj veren Sercan, kaleci antrenörleri Yaşar Duran'ın, kendisine Gençlerbirliği maçında yıldızlaşacağını söylediğini dile getirdi:
"Kirita da 2 gol atacağımı söylemişti. Bunlar benim için artı motivasyon oldu. Mücadeleyi benim gollerimle 2-0 kazandık. Ben de büyük mutluluk yaşadım." diye konuştu.
Uzun yıllar Bursaspor'a hizmet etmek istediğine dikkat çeken Sercan, hedefini Avrupa olarak belirliyor: "Yavaş yavaş ilerlemekte fayda var. Manchester United aileme ve eski başkanımız Levent Kızıl'a teklifini iletti. Bursaspor'la transferim konusunda temas kuran başka kulüpler de oldu."
http://www.celtikforum.net.tc

Manchasterın peşinde oldugu türk
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-