Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaCEltik lisesiGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tümer Son dakika

YazarMesaj
PaTRoN
Admin
Admin
PaTRoN

Erkek
Nerden? : Konya
Hobiler : Adminlik
Lakap : Kral Derler Ama
Takım : Tümer Son dakika 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Ruh hali : Tümer Son dakika Acili10
. :
urun=1;
sid=21356;Gaya Yamuk olmaz Olsanada Affedilmez
channel=24760;
banner=209;
kategori=49;
w=160;
h=600;
wmid=11531;
domain ="celtik.forum0.net";
tip="Banner";adsrv=1;jsai="14bc857edee749d4";

reklam
.:
Tümer Son dakika Img_left999/1000Tümer Son dakika Empty_bar_bleue  (999/1000)
..:
Tümer Son dakika Img_left800/1000Tümer Son dakika Empty_bar_bleue  (800/1000)
a: >
Tümer Son dakika Empty
MesajKonu: Tümer Son dakika   Tümer Son dakika Empty2/10/2008, 10:33

Tümer Son dakika Tumer_idman2
01.10.2008 15:45 - Spor haberleri bugün 129.147 kişi tarafından okundu

Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Tümer Metin, "Sakatlığımdan eser kalmadı" dedi.

Tümer Metin, Fenerbahçe Dergisi'nin Ekim sayısında yer alan röportajında, kazandıkça takımda güvenin yerine geleceğini belirterek, ''Ayrıca ilk yarıdaki tüm derbi maçları da kendi sahamızda oynayacağız. Bu durum bizim için şimdi bir avantaj haline geldi. Bu maçları da kazandığımız zaman bizi kimse tutamaz diye düşünüyorum. Bence burada en büyük sıkıntıyı rakip takımlardan değil de kendi içimizde yaşarız. Yani sakatlıklar ve cezaları kastediyorum. Eğer bu konularda büyük bir handikap yaşamazsak kendimize geliriz'' ifadelerini kullandı.

Tümer, yeni teknik direktörleri Luis Aragones için de şunları söyledi:

''Her şeyden önce Aragones çok samimi bir insan ve çok yönlü bir kişiliği var. Kişilik özelliklerini de mesleğine yansıtmış bir teknik direktör. Kariyeri mükemmel. Futbolu da çok iyi biliyor ve oyuncularıyla birebir çok zaman geçiriyor. Özellikle Türk Milli Takımı'ndan beni yakından tanıdığını söyledi ve sakatlığım boyunca benimle inanılmaz ilgilendi. Oynatmaya çalıştığı sistemi tam anlamıyla oturttuğunda Fenerbahçe yenilmesi çok zor olan bir takım haline gelecek. Bekleyip göreceğiz.''

Fenerbahçe'nin tarihindeki en kötü sezon açılışlarından biriyle lige başladığının hatırlatılması üzerine de Tümer, şöyle devam etti:

''Kötü başlangıç yapmış olabiliriz. Birçok takım yeni sezonda lige kötü başlar. Bunun birçok sebebi vardır. Yeni teknik kadronun çalışmaları, oyuncuların tatilde ipin ucunu kaçırmaları ve yeni sezona hazır gelmemeleri, sezon başı yaşanan ve hiç hesapta olmayan sakatlıklar bunlara sebeptir. Ama Fenerbahçe her takımdan farklı bir takım. Farklı bir yapıya sahip. Çok kısa sürede krize girebildiği gibi, bu krizden de çok kısa sürede çıkma yeteneğine sahip bir takım ve camia Fenerbahçe. O nedenle ben çok kısa sürede toparlanıp, Fenerbahçe'nin bıraktığı yerden devam edeceğini düşünüyorum. Avrupa'da başarılar gelecek ve ligde de iyi yerlere mutlaka geleceğiz. Bence teknik heyet hakkında ilk yargılara varmak için, en azından ligin ilk yarısının sona ermesine beklemek lazım diye düşünüyorum. Kaldı ki bu süre bile yeni bir takımın oluşması için bence yetersiz.''
http://www.celtikforum.net.tc

Tümer Son dakika
1 sayfadaki 1 sayfası